111Classic Select Woodstain

Špičková tenkovrstvá lazura na dřevo ve venkovním prostředí,proniká hluboko do podkladu,nepraská a neodlupuje se.

Odstíny : dotónování na místě dle vzorníku Dulux
Balení : 1lt, 2,5lt, 5lt

 

 

222Protective Woodstain

Silnovrstvý lazurovací lak s obsahem konzervačních látek. Vytváří středně silnou vrstvu se saténovým leskem, nátěr je trvanlivý a dobře odpuzuje vodu. Pro použití na dřevo v exteriéru a interiéru. Velmi dobře odolná proti vodě, řídí difuzi vodních par za účelem zamezení bobtnání a praskání dřeva při normálních podmínkách.

Odstíny : dotónování na místě dle vzorníku Dulux
Balení : 1lt, 2,5lt, 5lt

 

 

333Xyladecor Classic HP

Ochranná tenkovrstvá lazura na dřevo pro vnější použití.Obsahuje fungicidní složku pro ocharnu dřeva před modráním a hnilobou.Krémová konzistence usnadňuje roztírání a lépe penetruje podklad.
Odstíny : standartní dle vzorníku Xyladecor
Balení : 0,75lt, 2,5lt, 5lt

 

 

444Xyladecor Overslo 2v1

Unikátní silnovrstvá lazura na rozpouštědlové bázi pro pužití v exteriéru. Díky své tixotropní konzistenci nestéka a ulehčuje natírání. Vytváří silný, elegantně polomatný film na povrchu dřeva. Určená pro okna,dveře,vrata,pergoly,balkony,dřevěné obložení atd. Pro venkovní použití nutné použít fungicidní napoštědlo Xyladecor Xylamon HP.

Odstíny: standartní dle vzorníku Oversol

Balení: 0,75lt, 2,5lt, 5lt.

 

 

555Xyladecor Gel

speciální ošetřující gel na zahradní nábytek z tvrdého dřeva (týk,dub,buk,meranti) . Díky vynikajícímu hloubkovému účinku regeneruje,ošetřuje a oživuje starý zešedlý a matný povrch dřeva.

Odstíny: bezbarvý, týk, eukalyptus
Balení: 0,5lt
Prodejní cena: 298,- kč s DPH

 

Nyní akce 99,- kč s DPH za 1ks