AKCE LEDEN 2019

                     

Mastersil Giant Premium    269,- s DPH

Jednosložkový UV odolný tmel a lepidlo. Trvale pružný a odolný spoj s vynikající adhezí na většinu materiálů. 

Použitelný pro aplikace v interiérech a exteriérech a pod vodou, pro práce vyžadující velmi vysokou okamžitou pevnost, stabilní po 3 vteřinách, manipulační pevnost po 20 min., široké možnosti použití např. na beton, cihly, dřevo, přírodní a umělý kámen, keramiku, porcelán, kovy nebo PVC

 

—————————————————————————————————————————————–

Supralux Univerzal

 

Vodou ředitelná rychleschnoucí univerzální barva. Určeno k natírání řádně připraveného dřeva a kovových povrchů (nábytek, dveře, okna, lišty), PVC, hliníku, mědi, sádrokartonových desek.

Teoretická vydatnost až 16 m²/l

Počet vrstev 2 – 3 vrstvy

Balení 0,75 l  99-119,- 

2,5 l    290,-

—————————————————————————————————————————————–

NOVINKY

Hammerite přímo na rez sprej

Jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru. Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje jeho aktivní ochranu proti korozi až na 8 let. Díky nové technologii DUALTECH je zaručená vysoká vodoodpudivost nátěru. Nátěr vyniká krátkou dobou schnutí a je jednoduchý na použití.

Aplikace

  • železné kovy
  • neželezné kovy

Hammerite Přímo na rez sprej se může aplikovat na:

  • Brány a ploty
  • Garažové vrata
  • Kovové dekorace, nádoby, květináče a lampy
  • Zábradlí
  • Zahradní nábytek

Produktové data

Povrchová úprava Hladká
Teoretická vydatnost 3,75 m2/l
Záruční doba 8 let
Velikost balení 0,4 l
Brousitelný/druhý nátěr 6 hod

 

——————————————————————————————————————————————————————–

Luxol Dekor 

Je krycí olejová lazura pro dekorativní nátěry na dřevo s ochranou proti UV záření.Nová receptura má vylepšené vlastnosti jako zvýšenou vodoodpudivost, vysokou přilnavost dalšího nátěru, mechanickou odolnost a také hlubokou penetraci. Díky nové krémové konzistenci se lépe roztírá a jednoduše aplikuje. Lazura vyniká stálými barevnými odstíny s matně saténovým vzhledem. Nátěr neomezuje dýchání dřeva a díky sníženému obsahu VOCje také šetrnější k životnímu prostředí .

Tato lazura je vhodná pro nátěry všech dřevěných konstrukcí jako jsou ploty, dveře, pergoly, zahradní nábytek, obklady domů, okenice, chaty, chlalupy a jiné dřevěné konstrukce v exteriéru. Lazura je také dobrá pro natírání v interiéru , protože má minimální zápach a rychle schne.

 

 

 

————————————————————————————————————————————

 

Matná vysoce omyvatelná disperzní malířská barva nové generace s hydrofobními vlastnostmi (odpuzuje vodu) pro nátěry stěn a stropů v interiéru

Balení : 2,5lt

Spotřeba : cca 16m z 1lt

Cena : 450,-  s DPH

Odstíny :

 

 

 

___________________________________________________