Aktuality

Profi Barvy Poděbrady


Budete natírat nebo jste se rozhodli  vymalovat ve vašem bytě či domě? Chcete dát vašemu domu novou fasádu ? Potřebuje bouda vašeho čtyřnohého miláčka nový nátěr? Pak nás navštivte v naší prodejně PROFI BARVY v Lidické ulici v Poděbradech, kde jsme připraveni se vám věnovat, poradit a  pomoci s výběrem toho nejlepšího.

Vítáme vás na našich webových stránkách. Jsme malá rodinná firma působící na trhu od roku 2011. Klademe důraz na individuální přístup k zákazníkovi a proto každému věnujeme maximální pozornost a péči . V naší  prodejně nalezne firma, řemeslník, kutil vše co potřebuje.

 

Novinky

Hammerite přímo na rez sprej

Jednosložková na vzduchu schnoucí antikorozní a dekorativní barva na železné kovy (ocel, železo, litina) pro použití v exteriéru i interiéru.

Nátěr je speciálně vyvinutý přímo na zkorodovaný kov, zajišťuje jeho aktivní ochranu proti korozi až na 8 let.

Díky nové technologii DUALTECH je zaručená vysoká vodoodpudivost nátěru.Nátěr vyniká krátkou dobou schnutí a je jednoduchý na použití.

   Aplikace

  • neželezné kovy
  • železné kovy
     Hammerite Přímo na rez sprej se může aplikovat na:
  • Brány a ploty
  • Garažové vrata
  • Kovové dekorace, nádoby, květináče a lampy
  • Zábradlí
  • Zahradní nábytek

 

Dulux Rapidry AquaDulux Rapidry aqua

     Vodou ředitelný univerzální nátěr vysoké kvality se saténově matným vzhledem na dřevěné a          kovové povrchy v interiéru a exteriéru.

    Dále je možné využítí na nepochozí betonové povrchy.

    Použití je možné v interiéru i exteriéru.

    Barva je rychleschnoucí s minimálním zápachem, má vynikající rozliv a velmi dobré krytí.

    Dlouhodobě odolává teplotám do 80oC, je tedy možné použití na nátěr topných těles.

 

Balení:   0,75l, 2,5 l 
Počet vrstev:  2-3, 1-2 při použití vhodné základové barvy
Nanášení:  štětcem, válečkem, stříkáním
Teor. vydatnost: až 14m2
Doba schnutí:  Nátěr je suchý na dotek po cca 30-ti minutách, další vrstvu je možno nanášet po 2-4 hodinách.

 

 

Luxol Original Aqua

 

Luxol Original AQUA je tenkovrstvá olejová lazura na vodní bázi pro dekorativní nátěry na dřevo s ochranou proti povětrnostním vlivům a UV záření. Rychleschnoucí    receptura má vylepšené vlastnosti jako zvýšenou vodoodpudivost, vysokou přilnavost dalšího nátěru, mechanickou odolnost a také hlubokou penetraci. Nabízí preventivní biocidní ochranu produktu proti plísním. Po 20 minutách je nátěr odolný vůči prachu a po 90 minutách vůči dešti. Díky nové krémové konzistenci se lépe roztírá a jednoduše aplikuje. Lazura vyniká stálými barevnými odstíny s matně saténovým vzhledem. Nátěr neomezuje dýchání dřeva a díky sníženému obsahu VOC je také šetrnější k životnímu prostředí. Tenkovrstvá olejová lazura Luxol Original AQUA ponechává viditelnou strukturu dřeva a je vhodná pro nátěry všech stavebních součástí nebo dřevěných konstrukcí jako jsou ploty, dveře, pergoly, zahradní nábytek, obklady domů, okenice, chaty, chalupy a jiné dřevěné konstrukce v exteriéru.

 

Naše produkty