Spreje- MONTANA

Umělecké, vodouředitelné i syntetické, neonové, silniční zančkovače, základové spreje, plniče, teplotně odolné, UV, bezbarvé laky... BELTON, KREUL 

Nedávno jsme sortiment sprejů významně rozšířili o skvělé spreje MONTANA (Black, Gold, White, CHALK) včetně základ.sprejů ,bezbarvých laků i čističů

To a mnoho dalších sprejů .... U nás si vybere každý

BELTON Na nitrokombinační bázi. Barvy va spreji BELTON SPECTRAL v odstínech RAL nabízejí širokou škálu standardních barev, které se používají v nejrůznějších oblastech. Ať už v nábytkářské konstrukci, v případě předmětů nebo dekorativního stříkacího nátěru . Použití lakovacích sprejů BELTON SPECTRAL RAL zaručuje přesně reprodukovatelné barvy. Pro nový nástřik nebo opravuVysoce kvalitní univerzální nitro barva s vysokou kryvostí a dobrou odolností vůči různým chemikáliím.

  • Rychleschnoucí.
  • Exteriér, interiér.
  • Použití na kov, dřevo, kámen, keramiku, beton, sklo a některé plasty s použitím základu na plasty.
  • Odolává poškrábání, povětrnostním vlivů, krátkodobě odolává působoní benzínu a naftě.

 

ZÁKLADOVÉ SPREJE UNIVERZÁLNÍ BELTON

ZÁKLADOVÉ SPREJE NA PLAST, KOV, POLYSTYREN, UNIVERZÁLNÍ  MONTANA

Bezbarvý lak BELTON - Na bázi nitrokombinačních pryskyřic. Pro dokonalý závěr. Bezbarvé laky umožňují nejen dokonale nalakované povrchy, ale kromě toho zvýšenou dlouhodobou ochranu.   

Belton lak ve spreji na běžné nástřiky a opravy předmětů z kovu, keramiky, dřeva, kamene, hlíny, skla, papíru a některých umělých hmot, dobrý rozliv, vysoký podíl pevných látek, velmi vydatný, rychleschnoucí, odolný proti škrábancům a povětrnostním vlivům.

 

 

Bezbarvý lak MONTANABezbarvý, rychleschnoucí lak na akrylové bázi. S tímto lakem se nemusíte bát žloutnutí a podobných nepříjemností. Pro vnitřní i vnější použití. Může bý použit pro tvorbu, domácí řemesla, nebo kutily. K dispozici v matném, pololesklém a lesklém provedení.

 

 

Bezbarvý autolak  

PLNIČE -Na bázi nitrokombinačních pryskyřic. Základová barva-plnič Racing tvoří ideální základ pro opravy lakovaných ploch. Je univerzálně použitelná a dobře brousitelná. Díky vysokému obsahu pevných částic je možné základovou barvou Racing vyplnit póry a jemné stopy po broušení, a je docíleno uzavřeného, hladkého povrchu. Po následném přebroušení jemným brusným papírem je vytvořen stejnosměrný podklad, který je předpokladem úspěšného nanesení krycího laku. 

BITUMEN(OCHRANA PODVOZKU)- Na bitumenové bázi. Použití: Ideální k rychlému použití na těžko přístupných místech jako jsou blatníky, nadkolí, spodky automobilů atd. Konzervuje a chrání proti vodě, solím, kamínkům a korozi. Nelze přelakovat!

TEPLOTNĚ ODOLNÉ SPREJE - Žáruvzdorná barva do 650°C, pro opravy topných těles, výfuků, kamen, komínů, výfukových potrubí, oblast motoru, grily, atd. Dávejte pozor, aby podklad nebyl natřen základovou barvou. Lak se vytvrdí až pomalým ohříváním od teploty 250°C. 

MONTANA CHALK(KŘÍDOVÉ) SPREJEMontana Chalk je pigmentovaná křída, vhodná jak třeba k dočasnému značení všeho druhu, tak pro malování na plátna a vlastně všechny povrchy.

K dispozici v 10ti silných odstínech, které jsou hluboce matné a vysoce krycí.

Montana CHALKSPRAY lze aplikovat na různé povrchy, jako jsou chodníky, zdi, lepenky, plátna, plasty, polystyren atd.

Na neporezních površích typu sklo, nerez atd, můžete odstranit velmi jednodušše. Z porézních povrchů odstranění může trvat déle. Téměř bez zápachu. Klasický křídový povrch, který můžete aplikovat ze spreje.

Můžete použít taky štětec, nebo stěrku při práci na plátně. Pro zachování stálosti použíjte Montana Varnish bezbarvý lak.

 

MONTANA BLACKEFEKTIVITA , KVALITA A SPOLEHLIVOST 

Montana BLACK je založena na nitro-kombinaci a zajišťuje vysoké pokrytí. Povrch po nastříkání je matný se skvělou kryvostí. Montana black se vyznačuje krátkou dobou schnutí, tím umožňuje okamžité opětovné použití a překrývání s jinými barvami. Tento spray je po zaschnutí odolný proti vodě.Je to nepromokavá aerosolová barva, vyrobená podle nejvyšší kvality, zdravotních a ekologických standardů. Montana BLACK sprejová barva je známá svou kvalitou a spolehlivostí, perfektní nástroj pro pouliční umění a graffiti umělce. S vysokotlakým ventilem Montana BLACK umožňuje uživatelům rychlou aplikaci v létě i v zimě.   

 

 

MONTANA GOLD

MONTANA WHITE