Kreativní tvoření

Jste tvořiví a hledáte kreativní nápady nejen pro vlastní tvorbu, ale také pro tvoření s dětmi? Chcete si s dětmi vytvořit úžasné dárky a dekorace z papíru, textilií a pod.

U nás najdete i tento sortiment

 Křišťálová pryskyřice - Glass'Flex

                                              Pro vytvoření lakovaného vzhledu
Zůstává měkká a příjemná na dotek                                                            
Odolnost venku proti UV záření, nárazům a oděru   

Popis produktu:
Glass'Flex je epoxidová pryskyřice vytvořena moderní metodou, která umožňuje získat dokonale zakončený povrch a poddajný výsledek.
Díky lakovanému vzhledu odolává venku UV záření, nárazům a oděrkám.
Používá se pro jemné tloušťky povrchů a mohou být roztírány štětcem.
Glass'Flex pryskyřice je velmi oblíbená u umělců pro závěrečné práce a u scrapbooku pro titulní stránky alb, atd ...   

 

Silikonové formy

 

  • komplexní motivy pro detailní tvorbu dekorací
  • velmi jednoduché použití
  • 16 různých témat
  • vhodné pro použití s fimem, pryskyřicí, odlívání mýdel apod.
  • velmi dlouhá životnost
  • formy mají potravinářský atest, je tedy možné používat i na čokoládové či marcipánové výrobky
  • balení obsahuje instrukce a mnoho tipů

 

 

 

 

 

Fimo je jedním z obchodních názvů pro polymerovou hmotu konzistencí podobnou plastelíně. Obecně lze modelovací hmoty lze dělit na dva typy:

  • ty, které se vytvrzují teplem , tedy zapékají v troubě
  • samotvrdnoucí hmoty, jež tvrdnou vysycháním na vzduchu, což obvykle trvá cca 24 hodin, 

U nás naleznete vše potřebné pro práci s fimem - a to jak jednotlivé fimo hmoty, tak i pomůcky pro modelování a zdobení povrchu, jako jsou třpytky . Všechny tvarovací hmoty jsou úžasný materiál pro rozvíjení výtvarného cítění. Zkušenost našich zákazníků s fimem je jednoznačně pozitivní. 

Fimo je celosvětově asi nejpoužívanější modelovací hmotou. Je zcela zdravotně nezávadné, hrají si s ním malí školáci i světoví výtvarníci. Skvěle se s ním pracuje, jednotlivé barvy se snadno míchají a  nepotřebujete žádné rozsáhlé pomůcky, stačí vám jen vlastní fantazie.

Slizománie- S touto kreativní hračkou zažijí děti i dospělí nekonečné hodiny bláznivé legrace. Slizy umožňují zábavnou formou rozvíjet fantazii a hra s nimi působí antistresově.

Přemýšlíte, jak vyrobit sliz? Potom u nás najdete všechny potřebné ingredience-lepidlo, aktivátor, kuličky, třpytky, barvičky   i recept na sliz . Stačí si vybrat tu správnou barvu a výroba slizu může začít! Vyzkoušet můžete také třpytivé slizy nebo sliz svítící ve tmě

Chameleon tónovací fixy - Jedná se o oboustranný fix se štětičkovým hrotem a kulatým hrotem. Pomocí zmizíku zabudovaného v těle fixu lze měnit tóny jeho barvy.Jemným štětičkovým hrotem jedné strany můžete vybarvovat větší plochy, silným kulatým hrotem strany druhé kreslit detaily. Hrot zásobníku se zmizíkem jednoduše přiložíte k vybranému hrotu fixu, který do sebe nasaje zmizík. Barva je díky zmizíku světlejší. Během kreslení se zmizík z barvy pozvolna uvolňuje, až se odstín vrátí k původní barvě. Postupným tmavnutím barvy dochází ke změně tónu barvy. Světlost barvy závisí na množství nasátého zmizíku. Fix je vynikající pro vytváření zajímavých 3D efektů, hladkých přechodů, ke stínování i ke tvarovému a barevnému prolínání. Bez zmizíku kreslí jako klasický fix. Může se použít na všechny typy papíru, ale také na jiné podkladové materiály. Fix má vyměnitelný hrot a lze ho znovu naplnit inkoustem ze samostatně prodejné inkoustové náplně