Řezačka polystyrenu ProCut Basic STORCH 105cm nebo 128cm

STORCH1Tato závěsná řezačka je další z řady o svědčených profi řezaček STORCH ProCut. Z hlediska použití se jedná o lehkou mobilní řezačku pro každodenní práci na lešení s vynikajícím poměrem užitné hodnoty a ceny.

Její hlavní výhodou je snadná montáž na lešení pomocí kotvícího mechanizmu a jednoduchá obsluha.

Montáž řezačky na lešení lze provést během chvilky bez použití nářadí. Řezačku lze použít i jako příruční stolní přístroj. Díky integrovanému jednostupňovému transormátoru je práce s řezačkou zcela bezpečná.

K vysoké životnosti i bezpečnosti přístroje přispívá jednoduchá a důmyslná konstrukce. Povrchově upravená řezací deska a hliníková konstrukce rámu odolá náročným podmínkám na stavbě. Řezačka má integrované trafo a měrná pravítka pro podélné a hloubkové řezy. Široká paleta řezů je jednou z dalších předností této přenosné univerzální řezačky.

Rozsah dodávky:

řezačka
2 náhradní pojistky
5 ks náhradního řezného drátu.

11 499,- bez DPH 105cm

14 999,- bez DPH 128cm

Bruska na stěny a stropy Spider XS (STORCH)

Nejkratší provedení brusky SPIDER. Ideální pro použití na žebříku i lešení.

Storch 2Výkonná a kompaktní bruska, vhodná pro práci ve stísněných prostorech, pro práci na žebříku a lešení.Ideální pro suchou stavbu a zateplovací práce. Je lehká, má ergono mický úchop a výkonný motor s plynulou regulací otáček.

Nízké porizovací náklady – rychlá amortizace. Lehká a snadno uchopitelná – vhodná pro práci ve stísnených prostorech. Silný hnací motor 1 200 W s regulací otácek Ruznorodá použitelnost, ideální pomocník na suché stavby. Broušení až k okrajům – minimalizace dodělávek

Ideální na suché stavby. Pro broušení stěrek, sádrokartonových desek a polystyrenu při zateplovacích pracích. Velmi vhodný také pro přípravné práce před omítkovými a stěrkovacími pracemi.

Obsah dodávky:

Bruska Storch Spider XS
4 m sací hadice s bajonetovým připojením
3 m kabel
transportní kufřík

Cena : 9 400,- bez DPH

Bruska na stěny a stropy Spider STORCH

Pracovní výška až 3m.

Ideální na suché stavby. Pro broušení stěrek, sádrokartonových desek a polystyrenu při zateplovacích pracích.

Storch 3Vysoce výkonný 550 W motor s regulací otáček – mnohostranně a variabilně použitelný, ideální na suché stavby. Flexibilně uložený upínací brusný kotouč s ø 225 mm – čisté broušení bez rýh na velkých plochách.

Uhlíky lehce vyměnitelné zvenku a ochrana přívodního kabelu – úspora nákladů při vlastním servisu, vyhnete se prostojům. Bezprašné vedení odsávaného vzduchu a flexibilní kartáčový kotouč na ochranném krytu pro efektivní odsávání prachu a min. zatížení jemným prachem.

Ideální na suché stavby. Pro broušení stěrek, sádrokartonových desek a polystyrenu při zateplovacích pracích. Velmi vhodný také pro přípravné práce před omítkovými a stěrkovacími pracemi. Flexibilně uložený upínací brusný kotouč 225 mm. Sací hadice 4 m s bajonetovým připojením.

Obsah dodávky:

Bruska Storch Spider
4 m sací hadice s bajonetovým připojením
4 m kabel
transportní taška, kleště, ochrana přívodního kabelu

Cena : 12 500,- bez DPH